LNBTVS4-220S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LNBTVS4-220S Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LNBTVS4-220S
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 20VWM 35VC SMC
Datasheety: LNBTVS4-220S.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LNBTVS4-220S
Part Number LNBTVS4-220S Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 20VWM 35VC SMC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 227981 pcs Datový list LNBTVS4-220S.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 1 Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 22V
Napětí - porucha (Min) 20V Napětí - Rozdělení SMC
Typ Zener Série LNBTVS, TRANSIL™
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 22500 (22.5kW) Napájení - špičkový impuls 334A (8/20µs)
Polarizace DO-214AB, SMC Ostatní jména 497-4993-2
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce LNBTVS4-220S
Popis TVS DIODE 20VWM 35VC SMC Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 35V