LD1117ADT25TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117ADT25TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LD1117ADT25TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1A DPAK
Datasheety: LD1117ADT25TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LD1117ADT25TR
Part Number LD1117ADT25TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG LINEAR 2.5V 1A DPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80439 pcs Datový list LD1117ADT25TR.pdf
Odpojení napětí (Max) 1.3V @ 1A Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 15V
Dodavatel zařízení Package DPAK Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 497-3454-2 Provozní teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A DPAK Aktuální - Quiescent (Iq) 10mA
Current - Výstup 1A Ovládací prvky -