L78M12ACDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78M12ACDT-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: L78M12ACDT-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Datasheety: L78M12ACDT-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace L78M12ACDT-TR
Part Number L78M12ACDT-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 324757 pcs Datový list L78M12ACDT-TR.pdf
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 35V
Dodavatel zařízení Package DPAK Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 497-1210-2
L78M12ACDTTR
Provozní teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 50 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA DPAK
Aktuální - Quiescent (Iq) 6mA Current - Výstup 500mA