L4973D3.3-013TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: L4973D3.3-013TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG BUCK ADJ/3.3V 3.5A 20SOIC
Datasheety: L4973D3.3-013TR.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace L4973D3.3-013TR
Part Number L4973D3.3-013TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG BUCK ADJ/3.3V 3.5A 20SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 41351 pcs Datový list L4973D3.3-013TR.pdf
Napětí - Výstup (Min / Fix) 0.5V (3.3V) Napětí - Výstup (Max) 50V
Napětí - vstup (Min) 8V Napětí - vstup (Max) 55V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 20-SO Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu Adjustable (Fixed) Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 497-3358-2
L4973D33013TR
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 38 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 100kHz ~ 300kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 0.5V (3.3V) 1 Output 3.5A 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Current - Výstup 3.5A Číslo základní části L4973
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
L4971D013TR
L4971D013TR
Výrobci: STMicroelectronics
Popis: IC REG BUCK ADJ 1.5A 16SOIC
Na skladě: 61442 pcs
Stažení: L4971D013TR.pdf
RFQ
L4973D5.1
L4973D5.1
Výrobci: STMicroelectronics
Popis: IC REG BUCK ADJ/5.1V 3.5A 20SOIC
Na skladě: 44967 pcs
Stažení: L4973D5.1.pdf
RFQ
L4972A
L4972A
Popis: IC REG BUCK ADJ 2A 20DIP