FERD30L60CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD30L60CG-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FERD30L60CG-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY 60V 15A D2PAK
Datasheety: FERD30L60CG-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FERD30L60CG-TR
Part Number FERD30L60CG-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis DIODE ARRAY 60V 15A D2PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 129292 pcs Datový list FERD30L60CG-TR.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 545mV @ 15A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Dodavatel zařízení Package D²PAK Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatní jména 497-17693-2
Provozní teplota - spojení 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Proud - zpìtný únikový @ Vr 820µA @ 60V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 15A