EVL150W-ADP-SR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL150W-ADP-SR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EVL150W-ADP-SR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu BOARD DEMO SRK2000 COMPLETE
Datasheety: 1.EVL150W-ADP-SR.pdf2.EVL150W-ADP-SR.pdf3.EVL150W-ADP-SR.pdf
  • Zpráva
Specifikace EVL150W-ADP-SR
Part Number EVL150W-ADP-SR Výrobce STMicroelectronics
Popis BOARD DEMO SRK2000 COMPLETE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4877 pcs Datový list 1.EVL150W-ADP-SR.pdf2.EVL150W-ADP-SR.pdf3.EVL150W-ADP-SR.pdf
Napětí - Výstup 12V Napětí - Vstup 90 ~ 265 VAC
Využívány IC / Part L6563H, L6599A, SRK2000 dodávané Obsah Board(s)
Série - regulátor topologie Resonant
Power - Výstup 150W Výstupy a Type 1, Isolated
Ostatní jména 497-11029
EVL150WADPSR
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavní účel Power Supply, ATX Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Current - Výstup 12.5A Type Board Fully Populated