ESDZV18-1BF4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ESDZV18-1BF4
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 21.5V ST0201
Datasheety: ESDZV18-1BF4.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ESDZV18-1BF4
Part Number ESDZV18-1BF4 Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 21.5V ST0201 Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 698406 pcs Datový list ESDZV18-1BF4.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) - Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 21.5V
Napětí - porucha (Min) 18V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package ST0201 Série ESDZ
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 0201 (0603 Metric)
Ostatní jména 497-17747-1 Provozní teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) -
Kapacitní @ Frekvence 3pF @ 1MHz Obousměrné kanály 1