BTB08-700BWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB08-700BWRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BTB08-700BWRG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 700V TO220AB
Datasheety: BTB08-700BWRG.pdf
  • Zpráva
Specifikace BTB08-700BWRG
Part Number BTB08-700BWRG Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC ALTERNISTOR 700V TO220AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4607 pcs Datový list BTB08-700BWRG.pdf
Napětí - Off State 700V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Alternistor - Snubberless Dodavatel zařízení Package TO-220AB
Série Snubberless™ Obal Tube
Paket / krabice TO-220-3 Ostatní jména 497-4176-5
BTB08700BWRG
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailní popis TRIAC Alternistor - Snubberless 700V 8A Through Hole TO-220AB Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 8A
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 80A, 84A Proud - přidržení (H) (Max) 50mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA Konfigurace Single