BTA26-600BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA26-600BRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BTA26-600BRG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 600V 25A TOP3
Datasheety: BTA26-600BRG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Zpráva
Specifikace BTA26-600BRG
Part Number BTA26-600BRG Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC 600V 25A TOP3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43060 pcs Datový list BTA26-600BRG.pdf
Napětí - Off State 600V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Standard Dodavatel zařízení Package TOP3
Série - Obal Tube
Paket / krabice TOP-3 Insulated Ostatní jména 497-2427
497-2427-ND
BTA26-600B
BTA26600BRG
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailní popis TRIAC Standard 600V 25A Through Hole TOP3 Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 25A
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 250A, 260A Proud - přidržení (H) (Max) 80mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA Konfigurace Single