BTA08-700CRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA08-700CRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BTA08-700CRG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 700V 8A TO220AB
Datasheety: BTA08-700CRG.pdf
  • Zpráva
Specifikace BTA08-700CRG
Part Number BTA08-700CRG Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC 700V 8A TO220AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5207 pcs Datový list BTA08-700CRG.pdf
Napětí - Off State 700V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Standard Dodavatel zařízení Package TO-220AB
Série - Obal Tube
Paket / krabice TO-220-3 Ostatní jména 497-4156-5
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailní popis TRIAC Standard 700V 8A Through Hole TO-220AB Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 8A
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 80A, 84A Proud - přidržení (H) (Max) 25mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 25mA Konfigurace Single