1.5KE82CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE82CARL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1.5KE82CARL
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 70.1V 146V DO201
Datasheety: 1.5KE82CARL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1.5KE82CARL
Part Number 1.5KE82CARL Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 70.1V 146V DO201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 106286 pcs Datový list 1.5KE82CARL.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 70.1V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 146V
Napětí - porucha (Min) 77.9V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-201 Série 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatní jména 15KE82CARL
Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 69A (8/20µs)
Kapacitní @ Frekvence 675pF @ 1MHz Obousměrné kanály 1