1.5KE56CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE56CARL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1.5KE56CARL
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 47.8V 100V DO201
Datasheety: 1.5KE56CARL.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1.5KE56CARL
Part Number 1.5KE56CARL Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 47.8V 100V DO201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4522 pcs Datový list 1.5KE56CARL.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 47.8V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 100V
Napětí - porucha (Min) 53.2V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-201 Série 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatní jména 1.5KE56CARL-ND
15KE56CARL
Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 100A (8/20µs)
Kapacitní @ Frekvence 900pF @ 1MHz Obousměrné kanály 1