1.5KE56ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE56ARL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1.5KE56ARL
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 47.8VWM 100VC DO201
Datasheety: 1.5KE56ARL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1.5KE56ARL
Part Number 1.5KE56ARL Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 47.8VWM 100VC DO201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 211546 pcs Datový list 1.5KE56ARL.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 1 Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 53.2V
Napětí - porucha (Min) 47.8V Napětí - Rozdělení DO-201
Typ Zener Série 1.5KE, TRANSIL™
Stav RoHS Cut Tape (CT) Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 1500W (1.5kW) Napájení - špičkový impuls 100A (8/20µs)
Polarizace DO-201AA, DO-27, Axial Ostatní jména 497-12431-1
Provozní teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce 1.5KE56ARL
Popis TVS DIODE 47.8VWM 100VC DO201 Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 100V
Kapacitní @ Frekvence 1800pF @ 1MHz Obousměrné kanály No
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1.5KE56C
1.5KE56C
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 47.8V 80.85V DO201
Na skladě: 244373 pcs
Stažení: 1.5KE56C.pdf
RFQ
1.5KE56C-B
1.5KE56C-B
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Na skladě: 211500 pcs
Stažení: 1.5KE56C-B.pdf
RFQ
1.5KE56ARL
1.5KE56ARL
Výrobci: STMicroelectronics
Popis: TVS DIODE 47.8VWM 100VC DO201
Stažení: 1.5KE56ARL.pdf
1.5KE56ARL4G
1.5KE56ARL4G
Popis: TVS DIODE 47.8V 77V AXIAL