1.5KE47CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE47CARL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1.5KE47CARL
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 40.2VWM 84VC DO201
Datasheety: 1.5KE47CARL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1900 pcs
3800 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1.5KE47CARL
Part Number 1.5KE47CARL Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 40.2VWM 84VC DO201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 228739 pcs Datový list 1.5KE47CARL.pdf
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 44.7V Napětí - Spínací 1
Napětí - porucha (Min) 40.2V Napětí - Rozdělení DO-201
Typ Zener Série 1.5KE, TRANSIL™
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 1500W (1.5kW) Napájení - špičkový impuls 119A (8/20µs)
Polarizace DO-201AA, DO-27, Axial Ostatní jména 1.5KE47CARL-ND
15KE47CARL
Provozní teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce 1.5KE47CARL
Popis TVS DIODE 40.2VWM 84VC DO201 Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 84V
Kapacitní @ Frekvence 1025pF @ 1MHz Obousměrné kanály No