1.5KE400CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE400CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1.5KE400CA
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 342V 706V DO201
Datasheety: 1.5KE400CA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1.5KE400CA
Part Number 1.5KE400CA Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 342V 706V DO201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67098 pcs Datový list 1.5KE400CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 342V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 706V
Napětí - porucha (Min) 380V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-201 Série 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatní jména 497-2909-1 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 14A (8/20µs) Kapacitní @ Frekvence 195pF @ 1MHz
Obousměrné kanály 1 Číslo základní části 1.5KE
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1.5KE400C-B
1.5KE400C-B
Výrobci: Littelfuse Inc.
Popis: TVS DIODE 342VWM 575.4VC AXIAL
Na skladě: 119552 pcs
Stažení: 1.5KE400C-B.pdf
RFQ
1.5KE400CA-B
1.5KE400CA-B
Výrobci: Diodes Incorporated
Popis: TVS DIODE 342V 548V DO201
Na skladě: 74718 pcs
Stažení: 1.5KE400CA-B.pdf
RFQ
1.5KE400ATR
1.5KE400ATR
Výrobci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Popis: TVS DIODE 342V 548V DO201AD
Stažení: 1.5KE400ATR.pdf
1.5KE400CA A0G
1.5KE400CA A0G
Výrobci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stažení: 1.5KE400CA A0G.pdf
1.5KE400CA-B
1.5KE400CA-B
Výrobci: Littelfuse Inc.
Popis: TVS DIODE 342VWM 548VC AXIAL
Stažení: 1.5KE400CA-B.pdf
1.5KE400C-E3/73
1.5KE400C-E3/73
Výrobci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis: TVS DIODE 324V 574V 1.5KE
Stažení: 1.5KE400C-E3/73.pdf
1.5KE400CA B0G
1.5KE400CA B0G
Stažení: 1.5KE400CA B0G.pdf
1.5KE400CA R0G
1.5KE400CA R0G
Stažení: 1.5KE400CA R0G.pdf
1.5KE400C
1.5KE400C
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 342V 575.4V DO201
Stažení: 1.5KE400C.pdf
1.5KE400CA
1.5KE400CA
Výrobci: Hamlin / Littelfuse