1.5KE36CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE36CARL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1.5KE36CARL
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 30.8V 64.3V DO201
Datasheety: 1.5KE36CARL.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1.5KE36CARL
Part Number 1.5KE36CARL Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 30.8V 64.3V DO201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 191404 pcs Datový list 1.5KE36CARL.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 30.8V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 64.3V
Napětí - porucha (Min) 34.2V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-201 Série 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial
Provozní teplota - Typ montáže Through Hole
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 156A (8/20µs) Kapacitní @ Frekvence 1250pF @ 1MHz
Obousměrné kanály 1 Číslo základní části 1.5KE
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1.5KE36HE3/73
1.5KE36HE3/73
Výrobci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis: TVS DIODE 29.1V 52V 1.5KE
Na skladě: 5101 pcs
Stažení: 1.5KE36HE3/73.pdf
RFQ
1.5KE39
1.5KE39
Výrobci: Littelfuse Inc.
Popis: TVS DIODE 33.3VWM 56.6VC DO201
Na skladě: 283525 pcs
Stažení: 1.5KE39.pdf
RFQ
1.5KE36CAHE3_A/D
1.5KE36CAHE3_A/D
Popis: TVS DIODE 30.8V 49.9V 1.5KE
Stažení: 1.5KE36CAHE3_A/D.pdf
1.5KE36CHE3/54
1.5KE36CHE3/54
Výrobci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis: TVS DIODE 29.1VWM 52VC 1.5KE
Stažení: 1.5KE36CHE3/54.pdf
1.5KE36CATR
1.5KE36CATR
Výrobci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Popis: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO201AD
Stažení: 1.5KE36CATR.pdf
1.5KE36CAHE3_A/C
1.5KE36CAHE3_A/C