1.5KE350ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE350ARL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1.5KE350ARL
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 299V 618V DO201
Datasheety: 1.5KE350ARL.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1.5KE350ARL
Part Number 1.5KE350ARL Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 299V 618V DO201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 208485 pcs Datový list 1.5KE350ARL.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 299V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 618V
Napětí - porucha (Min) 332V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-201
Série 1.5KE, TRANSIL™ Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 16A (8/20µs) Kapacitní @ Frekvence 430pF @ 1MHz