1.5KE250CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE250CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1.5KE250CA
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 213V 442V DO201
Datasheety: 1.5KE250CA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1.5KE250CA
Part Number 1.5KE250CA Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 213V 442V DO201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68029 pcs Datový list 1.5KE250CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 213V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 442V
Napětí - porucha (Min) 237V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-201 Série 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice DO-201AB, DO-32, Axial
Ostatní jména 497-14724-1 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 23A (8/20µs) Kapacitní @ Frekvence 280pF @ 1MHz
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1.5KE250C-E3/73
1.5KE250C-E3/73
Výrobci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis: TVS DIODE 202V 360V 1.5KE
Na skladě: 4650 pcs
Stažení: 1.5KE250C-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE250C
1.5KE250C
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 214V 361.2V DO201
Na skladě: 165961 pcs
Stažení: 1.5KE250C.pdf
RFQ
1.5KE250CA
1.5KE250CA
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 214V 344V DO201
Stažení: 1.5KE250CA.pdf
1.5KE250CA A0G
1.5KE250CA A0G
Výrobci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stažení: 1.5KE250CA A0G.pdf
1.5KE250CA R0G
1.5KE250CA R0G
Stažení: 1.5KE250CA R0G.pdf
1.5KE250ATR
1.5KE250ATR
Výrobci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Popis: TVS DIODE 214V 344V DO201AD
Stažení: 1.5KE250ATR.pdf
1.5KE250C-E3/54
1.5KE250C-E3/54
Výrobci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis: TVS DIODE 202VWM 360VC 1.5KE
Stažení: 1.5KE250C-E3/54.pdf
1.5KE250CA-B
1.5KE250CA-B
Výrobci: Littelfuse Inc.
Popis: TVS DIODE 214VWM 344VC AXIAL
Stažení: 1.5KE250CA-B.pdf
1.5KE250ARL
1.5KE250ARL
Výrobci: STMicroelectronics
Popis: TVS DIODE 213V 442V DO201
Stažení: 1.5KE250ARL.pdf
1.5KE250CA B0G
1.5KE250CA B0G
Stažení: 1.5KE250CA B0G.pdf
1.5KE250C-B
1.5KE250C-B
Výrobci: Littelfuse Inc.
Popis: TVS DIODE 214VWM 361.2VC AXIAL
Stažení: 1.5KE250C-B.pdf
1.5KE250CA-B
1.5KE250CA-B
Výrobci: Diodes Incorporated
Stažení: 1.5KE250CA-B.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety