1.5KE120CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE120CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1.5KE120CA
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 102V 212V DO201
Datasheety: 1.5KE120CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1.5KE120CA
Part Number 1.5KE120CA Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 102V 212V DO201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5598 pcs Datový list 1.5KE120CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 102V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 212V
Napětí - porucha (Min) 114V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-201 Série 1.5KE, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice DO-201AA, DO-27, Axial
Ostatní jména 1.5KE120CAST-ND
Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 47A (8/20µs)
Kapacitní @ Frekvence 500pF @ 1MHz Obousměrné kanály 1
Číslo základní části 1.5KE Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1.5KE120ARL
1.5KE120ARL
Výrobci: STMicroelectronics
Popis: TVS DIODE 102V 212V DO201
Na skladě: 184811 pcs
Stažení: 1.5KE120ARL.pdf
RFQ
1.5KE120CA
1.5KE120CA
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 102V 165V DO201
Na skladě: 176161 pcs
Stažení: 1.5KE120CA.pdf
RFQ
1.5KE120C
1.5KE120C
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 102V 173.25V DO201
Stažení: 1.5KE120C.pdf
1.5KE120C-E3/54
1.5KE120C-E3/54
Výrobci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis: TVS DIODE 97.2VWM 173VC 1.5KE
Stažení: 1.5KE120C-E3/54.pdf
1.5KE120CA A0G
1.5KE120CA A0G
Výrobci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stažení: 1.5KE120CA A0G.pdf
1.5KE120CA-B
1.5KE120CA-B
Výrobci: Littelfuse Inc.
Popis: TVS DIODE 102VWM 165VC AXIAL
Stažení: 1.5KE120CA-B.pdf
1.5KE120ATR
1.5KE120ATR
Výrobci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Popis: TVS DIODE 102V 165V DO201AD
Stažení: 1.5KE120ATR.pdf
1.5KE120C-E3/73
1.5KE120C-E3/73
Výrobci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis: TVS DIODE 97.2V 173V 1.5KE
Stažení: 1.5KE120C-E3/73.pdf
1.5KE120CA-B
1.5KE120CA-B
Výrobci: Diodes Incorporated
Stažení: 1.5KE120CA-B.pdf
1.5KE120CA R0G
1.5KE120CA R0G
Stažení: 1.5KE120CA R0G.pdf
1.5KE120CA B0G
1.5KE120CA B0G
Stažení: 1.5KE120CA B0G.pdf
1.5KE120C-B
1.5KE120C-B
Stažení: 1.5KE120C-B.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety