MPA-899THTP0
SICKSICK
SICK
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPA-899THTP0
Výrobce / značka: SICK
Popis produktu SENSOR LIN 899MM CBL W/CONN
Datasheety:
Stav zásob 60 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 60 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace MPA-899THTP0
Part Number MPA-899THTP0 Výrobce SICK
Popis SENSOR LIN 899MM CBL W/CONN Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 60 pcs Datový list
Napětí - Supply 15 V ~ 30 V styl koncovky Cable with Connector
Technika LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Dodavatel zařízení Package -
Série - Úhel natočení - elektrický, mechanický -
Resistance Tolerance - Obal Bulk
Paket / krabice Module Výstupní signál -
Výstup 0 V ~ 10 V Ostatní jména 1059476
Provozní teplota -20°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Chassis Mount
Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks Linearita -
lineární rozsah 0 ~ 899.00mm (0 ~ 35.39") pro měření Linear Position