IMB30-20NNPVC0K
SICKSICK
SICK
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IMB30-20NNPVC0K
Výrobce / značka: SICK
Popis produktu NONFLSH NPN COMP M12 SHRT
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace IMB30-20NNPVC0K
Part Number IMB30-20NNPVC0K Výrobce SICK
Popis NONFLSH NPN COMP M12 SHRT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 1177 pcs Datový list
Napětí - Supply 10 V ~ 30 V styl koncovky Connector
stínění Shielded Série -
Typ senzoru Inductive snímací vzdálenost 0.787" (20mm)
Frekvenční odezva 500Hz Paket / krabice Cylinder, Threaded - M30
Typ výstupu NPN-NC/NO, 4-Wire Ostatní jména 1074418
Provozní teplota -40°C ~ 100°C (TA) Materiál - Těleso Plastic
Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks Ochrana proti vniknutí IP68, IP69K
Indikátor LED Detailní popis Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30