GL10-P1111
SICKSICK
GL10-P1111 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GL10-P1111
Výrobce / značka: SICK
Popis produktu SEN PHT CBL 2M 3-WIRE
Datasheety: GL10-P1111.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace GL10-P1111
Part Number GL10-P1111 Výrobce SICK
Popis SEN PHT CBL 2M 3-WIRE Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 1339 pcs Datový list GL10-P1111.pdf
Napětí - Supply 10 V ~ 30 V Série G10
Sensing Method Retroreflective snímací vzdálenost 3.150" ~ 590.551" (80mm ~ 15m)
Doba odezvy 500µs Konfigurace výstupu PNP
Ostatní jména 1065876
GL10-P1111-ND
Provozní teplota -30°C ~ 60°C (TA)
Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks Zdroj světla Red (625nm)
Ochrana proti vniknutí IP67 Metoda připojení Cable
Délka kabelu 78.740" (2000.00mm) Typ úpravy -