D3410.512
SCSSCS
D3410.512 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: D3410.512
Výrobce / značka: SCS
Popis produktu BAG MOISTURE BARR MTL IN 12X10.5
Datasheety: 1.D3410.512.pdf2.D3410.512.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace D3410.512
Part Number D3410.512 Výrobce SCS
Popis BAG MOISTURE BARR MTL IN 12X10.5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 62223 pcs Datový list 1.D3410.512.pdf2.D3410.512.pdf
Šířka - Inside 10.5" (266.7mm) Typ Moisture Barrier Bag
Tloušťka 4.0 mil (101.6 microns) Pevnost v tahu 6000 psi
Static Discharge Stínění <10nJ Série Dri-Shield® 3400
kovová vrstva In Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Délka - Inside 12" (304.8mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant