80ZLJ470M16X25
RubyconRubycon
80ZLJ470M16X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 80ZLJ470M16X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
Datasheety: 1.80ZLJ470M16X25.pdf2.80ZLJ470M16X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80ZLJ470M16X25
Part Number 80ZLJ470M16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 88568 pcs Datový list 1.80ZLJ470M16X25.pdf2.80ZLJ470M16X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.337A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.43A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2371
80ZLJ470M16X25-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 38 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF