80ZLH560MEFC16X25
RubyconRubycon
80ZLH560MEFC16X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 80ZLH560MEFC16X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL
Datasheety: 1.80ZLH560MEFC16X25.pdf2.80ZLH560MEFC16X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80ZLH560MEFC16X25
Part Number 80ZLH560MEFC16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 97339 pcs Datový list 1.80ZLH560MEFC16X25.pdf2.80ZLH560MEFC16X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.216A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-3056
80ZLH560MEFC16X25-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 44 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 560µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 560µF Aplikace General Purpose