80VXG5600MEFC35X50
Přehled produktu
Part Number: 80VXG5600MEFC35X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP
Datasheety: 1.80VXG5600MEFC35X50.pdf2.80VXG5600MEFC35X50.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 80VXG5600MEFC35X50
Part Number 80VXG5600MEFC35X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 5600UF 20% 80V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 11932 pcs Datový list 1.80VXG5600MEFC35X50.pdf2.80VXG5600MEFC35X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série VXG Ripple Current @ Low Frequency 3.72A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.278A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 5600µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 5600µF