80USG3900MEFCSN30X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 80USG3900MEFCSN30X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Datasheety: 1.80USG3900MEFCSN30X35.pdf2.80USG3900MEFCSN30X35.pdf
  • Zpráva
Specifikace 80USG3900MEFCSN30X35
Part Number 80USG3900MEFCSN30X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46268 pcs Datový list 1.80USG3900MEFCSN30X35.pdf2.80USG3900MEFCSN30X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série USG Ripple Current @ Low Frequency 3.62A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.163A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-3952
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3900µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 3900µF Aplikace General Purpose