80USC4700MEFCSN25X50
RubyconRubycon
80USC4700MEFCSN25X50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 80USC4700MEFCSN25X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Datasheety: 1.80USC4700MEFCSN25X50.pdf2.80USC4700MEFCSN25X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80USC4700MEFCSN25X50
Part Number 80USC4700MEFCSN25X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 36377 pcs Datový list 1.80USC4700MEFCSN25X50.pdf2.80USC4700MEFCSN25X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série USC hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2829
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 4700µF Aplikace General Purpose