80MXG6800MEFC30X50
Přehled produktu
Part Number: 80MXG6800MEFC30X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Datasheety: 1.80MXG6800MEFC30X50.pdf2.80MXG6800MEFC30X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80MXG6800MEFC30X50
Part Number 80MXG6800MEFC30X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15838 pcs Datový list 1.80MXG6800MEFC30X50.pdf2.80MXG6800MEFC30X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 4.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.715A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 6800µF