80MXG3300MEFC35X25
Přehled produktu
Part Number: 80MXG3300MEFC35X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Datasheety: 1.80MXG3300MEFC35X25.pdf2.80MXG3300MEFC35X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80MXG3300MEFC35X25
Part Number 80MXG3300MEFC35X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11573 pcs Datový list 1.80MXG3300MEFC35X25.pdf2.80MXG3300MEFC35X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.64A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.036A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 3300µF