80MXC1800MEFC22X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 80MXC1800MEFC22X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Datasheety: 1.80MXC1800MEFC22X35.pdf2.80MXC1800MEFC22X35.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80MXC1800MEFC22X35
Part Number 80MXC1800MEFC22X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 61839 pcs Datový list 1.80MXC1800MEFC22X35.pdf2.80MXC1800MEFC22X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.79A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.0585A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 1800µF