80LSQ33000MEFC51X118
RubyconRubycon
80LSQ33000MEFC51X118 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 80LSQ33000MEFC51X118
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW
Datasheety: 1.80LSQ33000MEFC51X118.pdf2.80LSQ33000MEFC51X118.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80LSQ33000MEFC51X118
Part Number 80LSQ33000MEFC51X118 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2125 pcs Datový list 1.80LSQ33000MEFC51X118.pdf2.80LSQ33000MEFC51X118.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.008" Dia (51.00mm)
Série LSQ Ripple Current @ Low Frequency 10.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 11.55A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.858" (21.80mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 4.803" (122.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 33000µF