63ZLH820MEFC18X20
RubyconRubycon
63ZLH820MEFC18X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63ZLH820MEFC18X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63ZLH820MEFC18X20.pdf2.63ZLH820MEFC18X20.pdf
  • Zpráva
Specifikace 63ZLH820MEFC18X20
Part Number 63ZLH820MEFC18X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 90435 pcs Datový list 1.63ZLH820MEFC18X20.pdf2.63ZLH820MEFC18X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.5A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1509
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 38 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 820µF