63ZLH560MEFC16X20
RubyconRubycon
63ZLH560MEFC16X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63ZLH560MEFC16X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63ZLH560MEFC16X20.pdf2.63ZLH560MEFC16X20.pdf
  • Zpráva
Specifikace 63ZLH560MEFC16X20
Part Number 63ZLH560MEFC16X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 108534 pcs Datový list 1.63ZLH560MEFC16X20.pdf2.63ZLH560MEFC16X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.155A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-3035
63ZLH560MEFC16X20-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 43 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 560µF Aplikace General Purpose