63ZL82MEFCT810X12.5
RubyconRubycon
63ZL82MEFCT810X12.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63ZL82MEFCT810X12.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63ZL82MEFCT810X12.5.pdf2.63ZL82MEFCT810X12.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63ZL82MEFCT810X12.5
Part Number 63ZL82MEFCT810X12.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 423747 pcs Datový list 1.63ZL82MEFCT810X12.5.pdf2.63ZL82MEFCT810X12.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 342.5mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 150 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitní 82µF