63ZL680MEFC12.5X40
RubyconRubycon
63ZL680MEFC12.5X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63ZL680MEFC12.5X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63ZL680MEFC12.5X40.pdf2.63ZL680MEFC12.5X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63ZL680MEFC12.5X40
Part Number 63ZL680MEFC12.5X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64078 pcs Datový list 1.63ZL680MEFC12.5X40.pdf2.63ZL680MEFC12.5X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.529A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 29 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 680µF