63ZL270MEFC10X28
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63ZL270MEFC10X28
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.63ZL270MEFC10X28.pdf2.63ZL270MEFC10X28.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63ZL270MEFC10X28
Part Number 63ZL270MEFC10X28 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 133467 pcs Datový list 1.63ZL270MEFC10X28.pdf2.63ZL270MEFC10X28.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZL hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitní 270µF Aplikace General Purpose