63YXM22MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
63YXM22MEFCTA6.3X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63YXM22MEFCTA6.3X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63YXM22MEFCTA6.3X11.pdf2.63YXM22MEFCTA6.3X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63YXM22MEFCTA6.3X11
Part Number 63YXM22MEFCTA6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 755717 pcs Datový list 1.63YXM22MEFCTA6.3X11.pdf2.63YXM22MEFCTA6.3X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série YXM Ripple Current @ Low Frequency 93.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 170mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 22µF