63YXH15MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63YXH15MEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63YXH15MEFC5X11.pdf2.63YXH15MEFC5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63YXH15MEFC5X11
Part Number 63YXH15MEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 15UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1029484 pcs Datový list 1.63YXH15MEFC5X11.pdf2.63YXH15MEFC5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXH Ripple Current @ Low Frequency 26.04mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 62mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 1.8 Ohms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 15µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 15µF Aplikace General Purpose