63VXG2200MEFC25X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63VXG2200MEFC25X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Datasheety: 1.63VXG2200MEFC25X30.pdf2.63VXG2200MEFC25X30.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63VXG2200MEFC25X30
Part Number 63VXG2200MEFC25X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 31237 pcs Datový list 1.63VXG2200MEFC25X30.pdf2.63VXG2200MEFC25X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série VXG Ripple Current @ Low Frequency 1.75A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.0125A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 2200µF