63RX5047MEFCT810X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63RX5047MEFCT810X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63RX5047MEFCT810X16.pdf2.63RX5047MEFCT810X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63RX5047MEFCT810X16
Part Number 63RX5047MEFCT810X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 150226 pcs Datový list 1.63RX5047MEFCT810X16.pdf2.63RX5047MEFCT810X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série RX50 Ripple Current @ Low Frequency 88mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 220mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapacitní 47µF