63RX301500M18X40
RubyconRubycon
63RX301500M18X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63RX301500M18X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63RX301500M18X40.pdf2.63RX301500M18X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63RX301500M18X40
Part Number 63RX301500M18X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 52751 pcs Datový list 1.63RX301500M18X40.pdf2.63RX301500M18X40.pdf
Tolerance 1500µF Povrchová montáž Land Velikost 0.295" (7.50mm)
Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm) Série RX30
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence Automotive
Ripple Current Polar Polarizace Radial, Can
Pitch - Konektor 63V Paket / krabice -
Ostatní jména 1189-1481 Provozní teplota -40°C ~ 130°C
Počet kondenzátorů 1.8A Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Výrobní číslo výrobce 63RX301500M18X40 Životnost @ Temp. -
Impedance 43 mOhm Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
Rozšířený popis 1500µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C ESR (Equivalent Resistance Series) ±20%
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL Aplikace 4000 Hrs @ 130°C