63PX680MEFC12.5X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63PX680MEFC12.5X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.63PX680MEFC12.5X25.pdf2.63PX680MEFC12.5X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63PX680MEFC12.5X25
Part Number 63PX680MEFC12.5X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 126514 pcs Datový list 1.63PX680MEFC12.5X25.pdf2.63PX680MEFC12.5X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 960mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose