63MXG4700MEFCSN22X45
RubyconRubycon
63MXG4700MEFCSN22X45 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63MXG4700MEFCSN22X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Datasheety: 1.63MXG4700MEFCSN22X45.pdf2.63MXG4700MEFCSN22X45.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63MXG4700MEFCSN22X45
Part Number 63MXG4700MEFCSN22X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25592 pcs Datový list 1.63MXG4700MEFCSN22X45.pdf2.63MXG4700MEFCSN22X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.97A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.4155A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 4700µF