63MXG2200MEFCSN20X35
RubyconRubycon
63MXG2200MEFCSN20X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63MXG2200MEFCSN20X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Datasheety: 1.63MXG2200MEFCSN20X35.pdf2.63MXG2200MEFCSN20X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63MXG2200MEFCSN20X35
Part Number 63MXG2200MEFCSN20X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 86513 pcs Datový list 1.63MXG2200MEFCSN20X35.pdf2.63MXG2200MEFCSN20X35.pdf
Tolerance 2200µF Povrchová montáž Land Velikost 0.394" (10.00mm)
Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm) Série MXG
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ripple Current Polar Polarizace Radial, Can - Snap-In
Pitch - Konektor 63V Paket / krabice -
Ostatní jména 1189-2865 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet kondenzátorů 1.82A Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Výrobní číslo výrobce 63MXG2200MEFCSN20X35 Životnost @ Temp. -
Impedance - Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm)
Rozšířený popis 2200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Resistance Series) ±20%
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Aplikace 2000 Hrs @ 105°C