63MXG10000MEFCSN35X40
RubyconRubycon
63MXG10000MEFCSN35X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63MXG10000MEFCSN35X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Datasheety: 1.63MXG10000MEFCSN35X40.pdf2.63MXG10000MEFCSN35X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63MXG10000MEFCSN35X40
Part Number 63MXG10000MEFCSN35X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 28843 pcs Datový list 1.63MXG10000MEFCSN35X40.pdf2.63MXG10000MEFCSN35X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 4.48A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.152A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2901
63MXG10000MEFCSN35X40-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10000µF Aplikace General Purpose