63MXC6800MEFCSN30X50
RubyconRubycon
63MXC6800MEFCSN30X50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63MXC6800MEFCSN30X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Datasheety: 1.63MXC6800MEFCSN30X50.pdf2.63MXC6800MEFCSN30X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63MXC6800MEFCSN30X50
Part Number 63MXC6800MEFCSN30X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 27961 pcs Datový list 1.63MXC6800MEFCSN30X50.pdf2.63MXC6800MEFCSN30X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série MXC hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2824
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 6800µF Aplikace General Purpose