63MXC3300MEFCSN30X25
RubyconRubycon
63MXC3300MEFCSN30X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63MXC3300MEFCSN30X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Datasheety: 1.63MXC3300MEFCSN30X25.pdf2.63MXC3300MEFCSN30X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63MXC3300MEFCSN30X25
Part Number 63MXC3300MEFCSN30X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44143 pcs Datový list 1.63MXC3300MEFCSN30X25.pdf2.63MXC3300MEFCSN30X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.33A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.6795A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-4224
63MXC3300MEFCSN30X25-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 3300µF Aplikace General Purpose