63MU683MA13216
RubyconRubycon
63MU683MA13216 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63MU683MA13216
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206
Datasheety: 63MU683MA13216.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63MU683MA13216
Part Number 63MU683MA13216 Výrobce Rubycon
Popis CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 47972 pcs Datový list 63MU683MA13216.pdf
Napìtí - DC 63V Napìtí - AC -
Tolerance ±20% Ukončení Solder Pads
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série PMLCAP®, MU
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.047" (1.20mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Acrylic, Metallized
Detailní popis 0.068µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.068µF