6.3ZLJ2700M10X20
RubyconRubycon
6.3ZLJ2700M10X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6.3ZLJ2700M10X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3ZLJ2700M10X20.pdf2.6.3ZLJ2700M10X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3ZLJ2700M10X20
Part Number 6.3ZLJ2700M10X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 295064 pcs Datový list 1.6.3ZLJ2700M10X20.pdf2.6.3ZLJ2700M10X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.372A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.96A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1465
63ZLJ2700M10X20
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 28 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 2700µF